Δήλωση για το επαναληπτικό μάθημα «Εισαγωγή στον Προγραμματισμό» (εαρινό εξάμηνο 2016-17)

Στο τμήμα  θα πρέπει να συμμετέχουν φοιτητές που δεν είχαν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν το μάθημα στο χειμερινό εξάμηνο, όπως για παράδειγμα φοιτητές που ήρθαν από άλλο Ίδρυμα ή φοιτητές που εισήλθαν με κατατακτήριες εξετάσεις (θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας εκτός από τους φοιτητές που βρίσκονται στο 8ο εξάμηνο και πάνω).
     Στο εαρινό εξάμηνο του 2016-17, θα λειτουργήσει 1 τμήμα στο μάθημα «Εισαγωγή στον Προγραμματισμό» . Δηλώσεις συμμετοχής γίνονται στον σύνδεσμο
https://goo.gl/forms/bYhF9XdSgHYTeBrl1. Επειδή ο χώρος του εργαστηρίου έχει 36 υπολογιστές, θα δεχτούμε μέχρι 36 φοιτητές (συν 4 επιλαχόντες), θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Η δηλώσεις θα γίνουν δεκτές ως 16/02/2017 ώρα 17.00.
Το μάθημα ξεκινάει  την  Δευτέρα   20/02/2016   ώρες του εργαστηρίου  14.00-17.00.
Διδάσκων  Παύλος Πορφυριάδης

Συνημμένα: